ЗАХОДИ

Міжнародний конгрес «Освіта і наука, заради миру і розвитку суспільства» та «Країна позашкілля».

На завершення року Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно з Спілкою освітян України провів два масштабні заходи, об’єднані в один – Міжнародний конгрес «Освіта і наука, заради миру і розвитку суспільства» та «Країна позашкілля».

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України 21 грудня 2018 року широко відкрив двері не тільки для делегатів конгресу, які з’їхались з усіх куточків України, а й для делегацій інших країн – Казахстану, Грузії, Польщі.

Перед учасниками міжнародного конгресу з виступами та вітаннями виступили Міністерство освіти і науки України — Шикова Олена Миколаївна, державний експерт вищої освіти і освіти дорослих, Комітет Верховної Ради України з питань освіти і науки — Красняков Євген Васильович, головний консультант секретаріату, Національна академія наук України — віце-президент Пирожков Сергій Іванович, уповноважений Президента України з питань прав дитини — Кулеба Микола Миколайович, народний депутат України — Олександр Олександрович Марченко, народний депутат України, голова політради партії «Відродження» — Пилипенко Володимир Пилипович, голова Спілки освітян України — Вербицький Володимир Валентинович, президент Академії наук вищої освіти України — Табачніков Станіслав Ісакович, радник надзвичайного і повноважного посла Грузії в Україні — Іраклі Рогава, голова Союзу педагогів Грузії — Гарі Чапідзе, заступник голови Казахстанського галузевого професійного союзу працівників освіти і науки — Айгуль Мукашева, голова Польсько-українського культурно-просвітницького товариства «Криниця» та інші.

Кращі представники освіти, науки та позашкілля отримали відзнаки, медалі, грамоти та презентаційні видання «Флагмани освіти і науки України» і «Флагмани позашкільної освіти».

Майстер класами здивували делегатів конгресу представники Козятинського ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» імені В.М. Підгорбунського та Валентина Вікторівна Войткова – керівник народного художнього колективу гуртка «Писанка» Комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» Хмельницької області.

Робота конгресу супроводжувалась дитячими колядками, веселими піснями і танцями.

Детальніше про Міжнародний конгрес «Освіта і наука, заради миру і розвитку суспільства» → Детальніше про Всеукраїнський проект лідерів позашкільної освіти «Країна позашкілля» →

І Національний конгрес освітян України

15 грудня 2017 року була проведена заключна частина Міжнародного форуму «Інноваційний розвиток освіти і науки в Україні. Стан, тенденції та проблеми галузі» у святковій залі Національного еколого-натуралістичного центру, м.Київ. Захід дав об’єктивну оцінку досягненням та здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків, було відзначено переможців та учасників орденами «Освітянська слава» і подяками «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України». Експертами для відбору та нагородження учасників Форуму стали академії, департаменти та управління освіти і науки, громадські об’єднання.

У рамках Форуму було випущено третій том інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України», яке розповідає про розвиток науки і освіти, успіхи та надбання наукової і освітянської еліти. Видання представляє наукові установи, навчальні заклади, видатних науковців, достойних освітян, обдарованих дітей, а також розповідає про наукові, практичні досягнення та інноваційні підходи у формуванні розвитку системи освіти. Книгу видано на кошти спонсорів та учасників, видання буде безкоштовно розповсюджуватися через міністерства, відомства, центральні й регіональні органи державного управління в Україні та за кордоном, представляти галузь на міжнародних форумах, виставках, презентаціях, симпозіумах, семінарах та інших тематичних зібраннях, урочистих зборах і заходах.

Детальніше →